MENÜ
DEMOYU İNCELE
Xml Tedarikçi Entegrasyonları
Xml Tedarikçi Entegrasyonları

E-Ticaret sitelerinin varlığının devamı, güncel ürünlerin eklenmesi, satış taleplerinin karşılanması ile yakın ilişkilidir. Binlerce ürün bulunduran e-ticaret sitelerinin ürünlerinin tek tek eklenmesi, bu verilerin ayrı ayrı toplanması,resimlerinin çekilmesi veya bulunması, çok uzun zaman kayıpları ile mümkün olabilmektedir.

DüşlerWeb Yazılım & Tasarım, XML alt yapısı ile ürünlerini bayilerinin kullanımına sunan tedarikçiler ile entegre olarak, e-ticarete başlamak isteyen girişimcilerin vakit kaybetmeden ürünlerini sitelerine yerleştirerek, ticarete başlayabilmeleri için imkan sağlamaktadır.

Bu hazır gelen ürünlerin sitelerde yer alabilmesi için, tedarikçi firmalar ile e-ticaret sitesini kuran girişimcilerin görüşmesi ve gerekli bayilik anlaşmalarını yapmaları gerekmektedir. Sonrasında tedarikçi onay verdiği durumda, her tedarikçinin ürünleri DüşlerWeb e-ticaret sistemi kullanan girişimcinin kullanımına açılmaktadır. Girişimci bundan sonra isterse bu ürünlerin tamamını isterse bir kısmını sitesinde satışa çıkartabilir.

Çalışmak istediğiniz tedarikçi firmaların ürün verilerini sitenize aktarabilirsiniz. Tedarikçiler aracılığı ile aktarılan ürünlerin fiyat, stok, detay ve resim güncellemelerini yaparak dakikalar içerisinde binlerce ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz.

  • Tedarikçilerden toplu ürün çekme ve güncelleme
  • Tedarikçilerden toplu ürün güncelleme
  • Sektörel tedarikçi anlaşmaları

Siz de Mutlu Müşterilerimiz arasında yerinizi almak istiyorsanız, Hemen Görüşelim…

Merkez: 6140 Sk. Egemenlik Mahallesi No 1/A 1/B Işıkkent Bornova - İZMİR

0 850 888 0532

info@duslerweb.com

© 2022 DüşlerWeb Yazılım - E-Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Her Hakkı Saklıdır.