MENÜ
DEMOYU İNCELE
Kurumsal Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketleri ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?

Hiçbir paketimizde e-ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. DüşlerWeb'de e-ticaret paketleri kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?

Mevcuttur.Bankaya gitmeden, günlerce beklemeden ve hiçbir sabit ücret ödemeden e-ticaret için sanal posun hazır.Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?

Evet. İncelemek için bu adresten demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize geliecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Başka bir e ticaret yazılımından veya ücretsiz e ticaret sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?

Mevcut bir e-ticaret siteniz varsa verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı DüşlerWeb altyapısı ile hazırlanan yeni sitenize aktarabilirsiniz.

E ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?

Elbette. Hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizi kullanabilirisiniz.

E ticaret sitesi kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?

E-ticaret süreçlerinin tamamında DüşlerWeb teknik destek ekibi daima yanınızda. telefon desteği ve dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluruz.

E ticaret satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?

Hayır. Satış gelirlerinizden DüşlerWeb'e herhangi bir ücret ödemezsiniz. DüşlerWeb satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon telep etmez.

E-ticaret sitesi fiyatları, alan adı, hosting ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?

Paket 1 hariç Tüm DüşlerWeb hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Hiçbir şekilde ek ücret ödemezsiniz. Eğer mevcut bir alan adınız varsa bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Eticaret paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?

DüşlerWeb kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm versiyon sürümlerinden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

Merkez: 6140 Sk. Egemenlik Mahallesi No 1/A 1/B Işıkkent Bornova - İZMİR

0 850 888 0532

info@duslerweb.com

© 2022 DüşlerWeb Yazılım - E-Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Her Hakkı Saklıdır.