MENÜ
DEMOYU İNCELE
Karar Veremediniz mi?

Karar vermenize yardımcı olalım. Paketlerimiz ile ilgili müşteri temsilcilerimiz sizi arasın.
Akıllı E-Ticaret Paketleri E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri

İşinizi büyütmeniz ve esneklik için geliştirilmiş e-ticaret paketleri.

PAKET

1

PAKET

2

PAKET

3

PAKET

4
TÜM PAKETLERDE 9 TAKSİT
BAŞLANGIÇ PAKETİ

PAKET 1

8.750 ₺ 2.499 ₺

Ayda 375,00 TL x 6 Taksit

POPÜLER

PAKET 2

12.750 ₺ 4.799 ₺

Ayda 533,22 TL x 9 Taksit

EN ÇOK SATAN

PAKET 3

14.750 ₺ 5.699 ₺

Ayda 633,00 TL x 9 Taksit

%60 İNDİRİM

PAKET 4

19.750 ₺ 7.999 ₺

Ayda 888,00 TL x 9 Taksit

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder.

Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.

5000 GB
8000 GB
12000 GB
15000 GB
Web Alanı / Database Alanı

Sitenizde bulunan her bir resim,video ve sayfalar bir alan kaplar, bu alan Web Alanı olarak ifade edilir.

Sitenizde video bulunmuyorsa, ortalama olarak her bir ürün resmi yaklaşık 50 KB olursa, 20.000 ürün 1.000 MB web alanı kullanır, düşük çözünürlüklü resimler ve resimsiz ürünler göz önüne alınırsa 50.000 ürüne kadar aynı kapasite yeterli olabilir.

2048 MB
4096 MB
8192 MB
20000 MB
E-Posta Hesabı

E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadi.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz.Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.

10 Adet
20 Adet
30 Adet
50 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile mesai saatlerinde destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Belirli aralıklarla düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

7/24
7/24
7/24
7/24
Hazır Responsive Tasarım

E-ticaret siteniz tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Müşterilerinize masaüstünde olduğu gibi tablet ve cep telefonları üzerinden de mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise DüşlerWeb tasarım ekibi Düşler Konsept hizmeti ile yanınızdadır.

Blog / İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz.

Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Detaylı Kargo Yönetimi

Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz.

Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

E-ticaret sitenize; Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya butonlarını ekleyebilirsiniz.

Google Yönetim Araçları

Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir.

Search Console - Analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.

Kredi Kartı Modülü

DüşlerWeb e-ticaret paketleri, Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır.

E-ticaret siteniz için PAYTR aracılığı ile dilediğiniz banka posu ile taksitli ödeme alabilir ve DüşlerWeb paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.

Pazarlama / Promosyon Barı

E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.

Sipariş İade Modülü

Sipariş iade ve onay süreçlerini yönetebilir, süreç değişimlerinde müşterinizi bilgilendirebilirsiniz.

Gelişmiş dosya yükleme modülü

Bardak, tablo, puzzle, çikolata v.b. gibi kişiye özel ürünler satıyorsunuz ancak müşteriler ürünün tasarımında olmasını istediği resmi ya da dosyayı bir çok e-ticaret sisteminde olduğu gibi genelde siparişi verdikten sonra mail yoluyla iletmek zorunda kalabiliyor. Bu da kullanıcılar için zaman zaman sıkıcı ve uzun bir aşama haline geldiği için sipariş vermekten vazgeçebiliyorlar.

DüşlerWeb'in gelişmiş alt yapısında ise müşterileriniz bu işlemi tek bir adımda dosya ya da resim yükleme işlemini siteniz üzerinden yapabilirler.

Yönetici Yetkilendirme

Bir kullanıcı yönetim paneline giriş yapabilsin ancak her işlemi yapmasın ve belirli yetkilendirme sınırları dahilinde sistemi kullanabilsin istiyorsanız, bu paketi alabilirsiniz.

Site İçi Optimizasyon

E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlandırmaları illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.

Kargo Takip Modülü

Kargo Takip Modülü sayesinde her kargo firmasınına ait sistemin standart olarak kargo sorgulama sayfası çalışacaktır. Bu ayarın hemen altında sitenizde kargo takibi için kullanabileceğiniz bağlantı adresi yer almaktadır.

İlgili kargo takip modülü sadece Yurtiçi, PTT, UPS, MNG, Sürat Kargo ve Aras kargo ile çalışmaktadır.

MNG, Aras Kargo, Sürat, Yurtiçi kargo entegrasyonu kullanılıyorsa kodlar otomatik dolmaktadır.

Resimleri Sonradan Yükleme Sistemi

Bu modül sayesinde önce resimlerini toplu yükleyin!

Daha sonra ürün yüklersen ilgili resimleri kolaylıkla seçin.

Cloud Sunucu Altyapısı

DüşlerWeb Türkiye’de kendi bulut tabanlı yapısını oluşturmuş e-ticaret altyapı firmasıdır. Yedekli bulut sistemimiz sayesinde hizmet alabilirsiniz.

WhatsApp Sipariş

WhatsApp sipariş modülü ile ziyaretçileriniz sitenizdeki WhatsApp ikonuna tıklayarak sizinle hızlıca iletişime geçebilirler.

Gelince Haber Ver(Varyant Uyumlu)

Varyant, aynı ürünün farklı seçeneklerini ifade eder. Varyant Sistemi ile ürünlerinize renk, numara, numara, cinsiyet gibi farklı özellikler atayabilir ve bir üründe aynı anda tüm eklenen bu değerleri seçtirebilirsiniz. Ayrıca her bir seçeneğin fiyatını, stok adedini, resmini v.b. özelliklerini farklı girebilirsiniz.

Bir üründe hem renk hem numara gibi 1'den fazla özelliği aynı anda kullanmak istiyorsanız ve her bir seçeneklerin farklı stok adetleri, farklı resimleri ve fiyatları olacak ise, varyant sistemi kullanarak seçenekleri eklemeniz gerekmektedir.

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

DüşlerWeb yönetim paneli içerisinde ücretsiz sunulan DüşlerWeb Mobil Admin Uygulaması ile sitenizi mobilden yönetip düzenlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Mobil Admin Panel uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz.

Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.

Slide Banner Yönetimi

Sınırsız sayıda Slider Resmi ekleyip silebilirsiniz.

Slider Resimlerinize Link Vererek kolayca erişim sağlatabilirsiniz.

Tek Seferde Çoklu Slider Resim ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Sürükle bırak yaparak Slider Resimlerinizi sıralayabilirsiniz.

Kategorilerinizi, Markalarınızı, Ürünlerinizi/Hizmetlerinizi, İçerik ve Sayfalarınızı SLIDER/BANNER Yönetimi ile zenginleştirebilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

DüşlerWeb E-ticaret Paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.

Ücretsiz Yedekleme

Dünyanın birçok bölgeside bulunan veri merkezlerinde sisteminizin yedekleri bulundurulmaktadır.

Canlı Destek Entegrasyonu

Ürün ya da hizmet pazarlaması gerçekleştiriyorsanız, web sitenizde canlı destek sistemi bulunması; yeni müşteriler kazanmanız konusunda büyük destek sağlıyor.

Canlı destek sistemi küçük bir ek-lenti ile sitenize entegre edilebiliyor. Canlı destek sayesinde; web sitenizi gezen ziyaretçilerin tüm hareketlerini takip edebilir, onlara hızlıca ve anında cevap verebilirsiniz.

Google Analytics Hesabı bağlama

Google Analytics entegrasyonu ile web sitenize gelen ziyaretçileri izleyebilir, detaylı ziyaretçi istatistikleri alabilirsiniz.

Google Webmastertools Hesabı bağlama

Dünyanın birçok bölgeside bulunan veri merkezlerinde sisteminizin yedekleri bulundurulmaktadır.

Hızlı Ürün Düzenleme modülü

Bu modül sayesinde sitenizde ekli olan ürünler üzerinde hızlı düzenleme yapma şansına sahip olursunuz.
Ürün resmi, ürün ismi, ürün kodu, ürün fiyatı, ürün miktarı, ürün aktif-pasif durumu tıkla&düzenle yapılarak kolayca yönetilebilir.

Anında Sanal POS

PayTR ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Bayi (B2B) Altyapısı

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizi çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz.

256bit SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her DüşlerWeb kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.

Tek Tuşla Anında Sanal Pos

PayTR ve DüşlerWeb işbirliği ile başvuru yok, beklemek yok, panelden tek tıkla anında sanal pos DüşlerWeb'de!

PayTR ödeme çözümleri sunan, e-ticaret siteleri tarafından en çok tercih edilen alternatif ödeme yöntemlerinden biridir.

Belirli fiyat üzeri kargo bedava modülü

Ücretsiz kargo seçeneğini uygulamak için öncelikle kargo maliyetlerinizi belirlemeniz gerekiyor. E-ticaret firmaları genellikle kargo firmalarıyla anlaşmalar yaparak, gönderi başına ortalama bir ücret belirliyor; ancak ürün boyutları ve ağırlığının artması bu maliyetleri artırıyor. Bu sebeple de farklı ürün kategorileri için de ortalama olarak kargo maliyetlerinizi bilmeniz bir hayli önemli.

Fırsat Ürünleri Slideri

Fırsat ürünleri bloğu indirimde ya da kampanyalı olan ürünlerinizi tanıtmanın en iyi yollarından biridir.

Üyeliksiz Alışveriş

Üyeliksiz alışveriş imkanı ile üye olarak vakit kaybetmek istemeyen müşterilerinize,online alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Üyeliksiz alışveriş de müşterileriniz ürünlerini sepete ekledikten sonra üye olan müşterileriniz gibi kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme, havale ile ödeme , belirli bir fiyatın üstünde ücretsiz kargo vb. bir çok özellikten faydalanabilirler.

Ayrıca ürün alımı onaylandıktan sonra verilen sipariş takip numarası ile ürünlerinin takibini kolay bir şekilde yapabilirler.

İndirimli Ürünler Modülü

İndirim kampanyaları, yeni müşteriler edinmek ya da sitenizi ziyaret edenlerden geri dönüşüm kazanmak için iyi bir yöntemdir.

Google Merchant Center Entegrasyon

Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google'a yükleyebilir, Google Alışveriş Reklamları'na ve diğer Google hizmetlerine erişebilirsiniz.

Google Search Console Entegrasyon

Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan ücretsiz bir hizmettir.

Google Tag Manager Entegrasyon

Google Tag Manager, websitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret eden kullanıcıların, belirlediğiniz hedef davranışları gerçekleştirip gerçekleştirmediğini anlamınızı sağlayan araçtır

Facebook Pixel Entegrasyon

Facebook pikselini kullanarak ayrıntılı olarak istatistiklere ulaşabilir ve bir ajansla çalıştığınızda Business Manager üzerinden pikselinizi ajanslarla paylaşabilirsiniz. Piksel entegrasyonu sayesinde sayfa ve ürün ziyaretlerinizi görebilir, sonrasındaki sepet ve sipariş işlem adetlerini görebilirsiniz.

Criteo Entegrasyon

Ajansınız veya kendiniz Criteo firması ile çalışmak istiyorsanız, gerçekleştireceğiniz birkaç adım bulunmaktadır. Öncelikle Criteo üzerinden bir hesap oluşturmalısınız. Daha sonra oluşturduğunuz hesap üzerinden dinamik xmlinizi yüklemeli ve yönetmelisiniz.

Dinamik xmlin Criteo tarafına eklenmesi ve yönetilmesi ile ilgili ajansınızla çalışabilir ve ajansınız tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra sitenize Criteo tarafından eklenmesi belirtilen kodları eklemeniz gerekmektedir.

Sepet / Sipariş Terk Edenler

Sepeti terk eden müşterileri geri kazanmaya ve siparişlerin artmasına imkan sağlar.

Ağırlık Bazlı Kargolama

Sepetinizdeki ürünlerin toplam ağırlığına göre kargo fiyatı belirleyen özelliktir.

Sms Entegrasyonu (Netgsm)

İleti Merkezi, SMS API 'si aracılığı ile kendi yazılımlarınıza SMS gönderme özelliğini eklemenizi sağlar.
Uygulamalarınıza kısa zamanda, kolayca entegre edebileceğiniz, stabil çalışan, yüksek kapasiteli SMS API‘miz ile kendi ürünlerinizden SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Otomatik Seo Modülü

Otomatik Seo Url link yapılandırma modülünü edinin ve seo uyumlu linkleriniz ile gönül rahatlığıyla devam edin.

Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama

İleti Merkezi, SMS API 'si aracılığı ile kendi yazılımlarınıza SMS gönderme özelliğini eklemenizi sağlar.
Uygulamalarınıza kısa zamanda, kolayca entegre edebileceğiniz, stabil çalışan, yüksek kapasiteli SMS API‘miz ile kendi ürünlerinizden SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Google ve Yandex Sitemap modülü

Sitemap arama motoru botları ve tarayıcılar özelinde web sitelerinin daha iyi anlaşılması ve sayfaların dizine eklenmesi için oluşturulmuş sayfalardan ibarettir.
Sitemap, bir diğer deyişle arama motoru botlarına web sitenizin taranmasını ve dizine eklemesini mutlaka istediğiniz sayfalarının yer aldığı yapılandırılmış bir listeden ibarettir.

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz.

Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.

Online Fatura Modülü

Online fatura modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan , kendi faturanızı oluşturabilir, siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz.

Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.

CloudFlare kullanımı

CloudFlare, web sitelerinizi hızlandırmak ve güvenliğini arttırmak için yapılandırılmış biz hizmettir.

Kombin/Seri Ürün Satış Modülü

Ürünlerin kombin olarak müşteriye gösterilmesini sağlar. Müşteri kombindeki ürünlerin tümünü veya içinden seçtiklerini satın alır.Kombinler kategorize edilebilmektedir.

Müşteriler kombin kategorileri içerisinden istediği kategori içerisine girer ve o kategoride bulunan kombinleri görüntüler.

Şehir Bazlı Kargo Ücreti

Bu alandan yurtiçi satışları için Şehirlere göre farklı kargo fiyatlandırması yapabilirsiniz.

Ürün Kişiselleştirme

Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür.

Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

Ürün satmanıza gerek kalmadan müşterilerinizden, bayilerinizden ya da çözüm ortaklarınızdan tahsilat yapabilir, online mağazanızı sanal pos cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo Entegrasyonu

Sürat Kargo entegrasyonu ile zamandan ve maliyetten tasarruf ederek siparişlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Kargo entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizde gönderilerden kaynaklanan hataları en aza indirgeyebilir ve müşteri memnuniyetini yukarılara çıkartabilirsiniz.

Çoklu Para Birimi İle Satış

E-ticaret projelerinde tüketicinin satın alma kararına doğrudan bir temas mümkün olmadığı için anlık etki etmek mümkün olmamaktadır, bu yüzden müşteriiye tüm imkanlar sunulmalı ve satın alma noktasında karar vermesine katkıda bulunulması gerekmektedir.

Amazon Entegrasyonu

Ürünlerinizi kolayca satış platformlarında listeleyin.

Çoklu Dil destegi

Çoklu Dil Çözümü, e-ticaret sitenizin farklı dil seçenekleri ile yayın yapabilmesini sağlamakta, müşterileriniz rahatlıkla diller arası geçiş yapabilmektedirler. E-ticaret sitesinin mantık olarak dünyanın her yerinde aynı olduğunu düşündüğünüzde, Müşteriniz dil seçeneği ile sanki kendi ülkesinde bir siteden alışveriş yapma rahatlığında siparişini verebilmektedir.

XML Entegrasyonları (Opsiyonel)

Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

Robotik Çağrı Merkezi Sistemi

Bulut santralimizde robot sitemi demek karşılama metni veya karşılama anonsu olarak ta bilinmektedir.

Robot sisteminde gelen çağrılarda karşı tarafa tuşlama seçenekleri sunabilir bu esnada müzik dinletebilir, çağrı gönderen kişiye bilmesi gereken bilgileri dahililere bağlanmadan önce ön bilgi olarak verebilirsiniz.

GittiGidiyor Entegrasyonu

Ürünlerinizi GittiGidiyor üzerinde satışa sunmak için bu entegrasyonu kullanabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu sayesinde dilediğiniz tedarikçilerle çalışabilir ve e-ticaret sitenizde kendinize ait olan ürünleri panelimize aktarabiliriz.

E-ticaret siteniz yoksa fiziki mağazanızdan satış yapıyorsanız manuel servislerimiz sayesinde panele ürünlernizi ekleyip Trendyol Mağazanıza veya Mağazalarınızda satışa sunabilirsiniz.

N11 Ürün Entegrasyonu

Ürünlerinizi kolayca satış platformlarında listeleyin.

Hepsiburada Entegrasyonu

Ürünlerinizi kolayca satış platformlarında listeleyin.

Özel Konsept Temalar

Android işletim sistemli cihazlar için Google Play Store da uygulamanızı yayınlıyoruz. Android uygulamalarında firmanın geliştirici hesabı açması gerekmektedir.

Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG ile tam entegrasyon sayesinde sipariş çıktılarınızı, barkodlarınızı ve takip numaralarınızı otomatik oluşturarak zamandan kazanın.

E-Arşiv/E-Fatura Entegrasyonu

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir. Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerine daha hızlı fatura gönderebilir.

Android Mobil Uygulama

Android işletim sistemli cihazlar için Google Play Store da uygulamanızı yayınlıyoruz. Android uygulamalarında firmanın geliştirici hesabı açması gerekmektedir.

iOS Mobil Uygulama

Apple iPhone ve iPad kullanıcıları için Appstore da uygulamanızı yayınlıyoruz. iOS (apple) uygulamalarında firmanın geliştirici hesabı açması gerekmektedir.

Genel Özellikler
Vitrin/Banner Yönetimi(Mobil/Tablet/Masaüstü)
Mobil Hareket Teknolojisi(Davranış Algılama)
301 URL Kayıtlatını Yönetme
Duyuru/Bildirim Modülü
Kullanıcı/Personel Yetkilendirme
Panel Gelişmiş Filtreler(Ürün/Sipariş)
Sipariş Düzenleme
Toplu Ürün/Kategori Güncelleme
Sipariş/İade Yeni Durumu Oluşturma
Ürün Liste/Detay Ayarları/Ürün Görseli Tuval Özelliği
Ürün Detayında Diğer Ürün Renklerini Gösterme
Ürün Listelemede Diğer Ürün Resimleri Gösterme
Ürünü Favori Listesine Ekle
Son Gezilenler/Benzer Ürün Ayarları
Ön Sipariş Modülü/Telefon ile Sipariş Talebi Alma
Ana Kategori/Birden Fazla Kategoride Ürün Gösterme
Yarım Kalan Sipariş İzleme
Misafir/Müşteri Sepetini Görüntüleme
Sipariş/Kullanıcı/Ödeme Sistemi Kısıtlama
Varyantı Fiyat Girebilme/Fiyat Gizleme
Excel Çıktısı Alma(Anlık)
Ürün Yorum Sistemi(Onaylı/Onaysız)
Toplu SMS Gönderimi(Aracı/Otomasyon)
Sipariş Notları/Logları Modülü
Sosyal Medya Ürün Paylaşma/OG Yönetimi
Kargo Nerede/Desi/Takip Modülü
Sosyal Medya Hesabı ile Üyelik/Giriş
Hediye/Promosyon/Zamanlı/Çok Al Az Öde Ürün Ayarı
Feed Katalog Oluşturma(Anlık)
Ürün Sıralama(Sürükle Bırak)
Stok Hareketi Tutma(Giriş/Çıkış)
Barkod/Etiket(Kargo/Ürün/Sipariş) Modülü
Bölgesel Kargo Yönetimi(Ülke/Şehir/İlçe/Kullanıcı)
Ürün XML/Excel Çıktısı Alma(Anlık)
Push Servisi(Push Gönderme)
Kullanıcı Grubu/Bayilik Ayarları
Zamanlanmış Görevler(Otomasyon Oluşturma)
Durum Otomasyonu(Sipariş/ERP/Kargo/E-Dönüşüm)
Kampanya/Dijital Pazarlama
Kampanya Modülü(X/Y-Oran/Tutar-Ve/Veya-Dahil/Hariç)
CSS/Script Yönetim Ekranı
Google Analytics/Adwords/Remarketing/Data Studio
Facebook/Instagram/Whatsapp(Katalog/Pixel/Shop)
Yandex Metrica Entegrasyonu
Onesignal Entegrasyonu
Hotjar Entegrasyonu
Zendesk Entegrasyonu
Lazy Load/Gzip
Breadcrumb
Canonical/Robots/Sitemap
Toplu Otomatik SEO/Meta Bilgi Güncelleme
Dönüşüm Takibi Engelleme(Kullanıcı Grubu)
Euromesage Entegrasyonu
Visilabs Entegrasyonu
Segmentify Entegrasyonu
Insider Entegrasyonu
RtbHouse Entegrasyonu
Admitad Entegrasyonu
Admatic Entegrasyonu
Picodi Entegrasyonu
AnalyticaHouse Entegrasyonu
Kargo Entegrasyonları
Sürat Kargo
MNG Kargo
Yurtiçi Kargo
ByExpress Kargo
Aksay Dağıtım
Pozitif Kargo
Aras Kargo
PTT Kargo
UPS
Asil Kargo
Aramex
PTS
DHL
Fedex
TNT
PostTrans
Gold Kurye
Ofis Kurye
Kargo Türk
Kargoist
Navlungo
Dakik Teslimat
HepsiExpress
Kas Global
Hapag-Lloyd
B2C Direct
Jetizz
Raporlar
Günlük/Haftalık/Aylık Özet
Site İçi Arama Raporları
Model/Ürün Satış Raporu
Stok/Varyant Raporu
Ürün Satış/Kalan Raporu
Ürün Yorum Raporu
Sipariş Durumu/Ödeme Tipi Raporu
Ülke/Şehir Satış Raporları
Ciro/Net Satış Raporu
Marka Satış Raporu
Masaüstü/Mobil Karşılaştırma
WhatsApp/Telefon Satış Raporu
İnstagram/Facebook/Google Satış Raporu
Kategori Satış Raporu
Resimsiz/Açıklamasız Ürünler
En Güçlü Entegrasyon Alt Yapısı
Excel Ürün Aktarım Robotu

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

XML Entegrasyonları (Opsiyonel)

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

Ürün Karşılaştırma Modülü

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

Online Fatura Modülü

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

Ürün Kişiselleştirme

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.

TÜM PAKETLER PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

PAKET 1

8.750 ₺ 2.499 ₺

Ayda 375,00 TL x 6 Taksit

DEMO İNCELE

PAKET 2

12.750 ₺ 4.799 ₺

Ayda 533,22 TL x 9 Taksit

DEMO İNCELE

PAKET 3

14.750 ₺ 5.699 ₺

Ayda 633,00 TL x 9 Taksit

DEMO İNCELE

PAKET 3

19.750 ₺ 7.999 ₺

Ayda 888,00 TL x 9 Taksit

DEMO İNCELE
Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketleri ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?

Hiçbir paketimizde e-ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. DüşlerWeb'de e-ticaret paketleri kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?

Mevcuttur.Bankaya gitmeden, günlerce beklemeden ve hiçbir sabit ücret ödemeden e-ticaret için sanal posun hazır.Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?

Evet. İncelemek için bu adresten demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize geliecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Başka bir e ticaret yazılımından veya ücretsiz e ticaret sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?

Mevcut bir e-ticaret siteniz varsa verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı DüşlerWeb altyapısı ile hazırlanan yeni sitenize aktarabilirsiniz.

E ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?

Elbette. Hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizi kullanabilirisiniz.

E ticaret sitesi kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?

E-ticaret süreçlerinin tamamında DüşlerWeb teknik destek ekibi daima yanınızda. telefon desteği ve dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluruz.

E ticaret satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?

Hayır. Satış gelirlerinizden DüşlerWeb'e herhangi bir ücret ödemezsiniz. DüşlerWeb satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon telep etmez.

E-ticaret sitesi fiyatları, alan adı, hosting ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?

Tüm DüşlerWeb hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Hiçbir şekilde ek ücret ödemezsiniz. Eğer mevcut bir alan adınız varsa bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Eticaret paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?

DüşlerWeb kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm versiyon sürümlerinden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

Merkez: 6140 Sk. Egemenlik Mahallesi No 1/A 1/B Işıkkent Bornova - İZMİR

0 850 888 0532

info@duslerweb.com

© 2022 DüşlerWeb Yazılım - E-Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Her Hakkı Saklıdır.